Apie mus


Gilių tradicijų ir ilgametės patirties statybinių dažų gamintoja “Beckers” – buvo įkurta 1865 metais, taigi kitais metais švęs savo 150-ajį gimtadienį. Jos įkūrėjas Vilhelmas Beckeris buvo pirmasis Švedijoje pradėjęs pramoninę statybinių dažų gamybą.

Tarptautinio populiarumo ir pripažinimo priežastis yra “Beckers” kompanijos kredo: aukšta produkcijos kokybė, nuolatinė techninė pažanga, aukšto lygio pirkėjų ir profesionalių dažytojų aptarnavimo paslaugos – šie trys Beckers veiklos principai garantuoja, kad Beckers dažų danga jums tarnaus ilgai ir patikimai.

Koncernas „Alcro- Beckers“, ypatingą dėmesį kreipia i tai, kad dažų poveikis aplinkai sumažėtų iki minimumo. Tai taikoma ne tik gamybiniam procesui, bet ir žmonėms, dirbantiems su mūsų dažais ir visai aplinkai.

 Tikslas yra pranokti Vyriausybines aplinkosaugos nuostatus. Gamykla Švedijoje (ji yra didžiausia dažų gamykla visame Šiaurės regione), skleidžia mažesnius angliavandenių kiekius, negu viena didelė dagalinė. Vieni iš pirmųjų pradėjo gaminti kokybiškus blizgančius emalinius dažus vandens pagrindu ir toli pažengę, gamindami ekologiškai švarius latekso dažus be tirpiklių. Taigi Jūs turite puikią galimybę savo namus atnaujinti ekologiškai švariais dažais, pažymėtais EU‘ RO gėlės ženklu ir įvertintais ekologiškai švarios produkcijos ISO 14001 Kokybės standartu.

 Kaip žinia, grandinė stipri tada, kai stiprios visos jos grandys. Šis posakis tinka ir dažams. „Alcro-Beckers“ statybiniams dažams naudoja įvairias, bet tik aukščiausios kokybės žaliavas, todėl dažams suteikti ISO 9001 ir ISO 14001 tarptautiniai kokybės sertifikatai.

 „Alcro- Beckers“ techninės pažangos diegimo skyrius, remdamasis naujausiais moksliniais atradimais dažų žaliavų, gamybos bei technologijų srityse, nuolatos kuria vis geresnius, ekologiškai švaresnius, saugesnius žmonių sveikatai produktus.

Artimai bendradarbiaudami su garsiausiais žaliavų tiekėjais, „Alcro- Beckers„ užtikrintai žengia koja kojon su technine pažanga. Štai kodėl pirmauja, pateikdami naujus produktus, bei novatoriškas idėjas dažų rinkai. Įsitikinę, kad ne tik techninė, bet ir estetinė kokybė didina prekės vertę. Todėl rūpinames, kad dažai būtų ne tik kokybiškos, bet ir padėtų vartotojui įgyvendinti savo menines ambicijas.
„Alcro – Beckers“ nuolatos ieško naujų idėjų ir būdų tausoti aplinką, juk pasaulis – geriausia vieta mums gyventi.

Ekologija vis labiau įtakoja mūsų  kasdienį  gyvenimą. Vis daugiau ir daugiau žmonių pripažįsta būtinybę rūpintis aplinka. Vis dažniau mes ieškome sertifikuotų produktų be  alergenų, saugių mums ir mus supančiai aplinkai. Sukurti remiantis aukščiausiais ekologiniais standartais Beckers dažai yra įvertinti: 

  • EU Ecolabel sertifikatas – yra svarbiausias Europos ekologinis ženklas, kuris padės jums pasirinkti prekes ar paslaugas, kurie turi mažesnį neigiamą poveikį aplinkai per visą jų gyvavimo ciklą, nuo žaliavų gavybos iki produkto gamybos bei naudojimo.
  •  Švedijos astmos ir alergijos asociacijos rekomendacija
  • Nordic Ecolabel sertifikatas – Šiaurės šalių ekologinis ženklas yra savanoriška ekologinio ženklinimo sistema, kuri įvertina produkto poveikį aplinkai per visą jų gyvavimo ciklą.

 
Informuojame, kad VŠĮ „Ateities ekologija“ klientai – supakuotų gaminių importuotojai ir gamintojai, užsisakę visuomenės informavimo apie pakuotės atliekų tvarkymą paslaugą, papidomai turi įsidėti informaciją (teksto pavyzdys – mūsų įmonės svetainėje) savo įmonės informacinėje svetainėje arba šioje svetainėje pateikti nuorodą į mūsų įmonės svetainėje patalpintą informaciją (http://www.ateitiesekologija.lt/content/informacija-vartotojams-d%C4%97l-pa kuo%C4%8Di%C5%B3-atliek%C5%B3-tvarkymo).